Aktualne Oferty

zobacz więcej ogłoszeń

Stacja Ładowania Wallbox Pulsar plus 22kw

Obserwuj tą kategorię!
Stacja Ładowania Wallbox Pulsar plus 22kw
zobacz aktualne ogłoszenia

Opis

Wallbox pulsar plus 22kw
+ kabel ładujący 5m
• Maksymalny prąd: 32A
• Moc maksymalna: 22 kW
• Sterowanie: portal myWallbox, aplikacja Wallbox
• Kategoria przepięciowa: CAT 3
• Tryb ładowania: Tryb 3
• Wyłącznik różnicowoprądowy (RCCB): Wymagany zewnętrzny wyłącznik RCD
• Normalna częstotliwość: 50Hz/60Hz
• Przewód ochronny: IP54/IK08
• Możliwość montażu wewnętrznego lub zewnętrznego

ZDALNE ZARZĄDZANIE DZIĘKI MYWALLBOX NA SMARTFON I TABLET

Ładowarka łączy się z aplikacją za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth. Możesz również konfigurować, monitorować i zarządzać stacją ładowania Wallbox Pulsar Plus za pośrednictwem portalu myWallbox dostępnego przez przeglądarkę lub w aplikacji mobilnej.
Dzięki platformie w czasie rzeczywistym otrzymujesz wszystkie informacje na temat zużycia, czasie ładowania, a także kosztach wykorzystanej energii. W razie potrzeby możesz również zablokować i odblokować możliwość ładowania.
Aplikacja jest dostępna na App Store i Google Play.

PLANUJ SESJE ŁADOWANIA
Dzięki aplikacji myWallbox możesz planować sesje ładowania. Sam ustalasz, kiedy stacja ładowania będzie działać, a kiedy nie. Jest to ciekawa opcja, w szczególności, gdy stawki ładowania różnią się zależnie od pory. Przykładowo, poza godzinami szczytu możesz ładować samochód za niższą cenę. Dzięki możliwości planowania ustawiasz godzinę sesji zdalnie i nie musisz się martwić niczym więcej.

BEZ OPŁAT ABONAMENTOWYCH
Stacja ładowania Wallbox Pulsar Plus nie wymaga żadnych subskrypcji. Do zarządzania wystarczy aplikacja bądź portal myWallbox.

FUNKCJA POWER BOOST
Dzięki możliwości dynamicznego zarządzania obciążeniem (Dynamic Load Balancing), które udostępnia funkcja Power Boost, stacja ładowania wykorzystuje maksymalną ilość dostępnego prądu. Wszystkie urządzenia wykorzystujące energię elektryczną figurują jako pierwsze w kolejce to zużycia prądu. Pozostała moc jest dostępna do ładowania pojazdu elektrycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapobiega się przeciążeniom, a sama stacja jest wykorzystywana w pełni bezpieczny i optymalny sposób.
Europejski producent
Producentem stacji ładowania jest hiszpańska firma WallBox. Marka zajmuje się tworzeniem nowatorskich rozwiązań dla systemów ładowania pojazdów elektrycznych, a także hybrydowych.
Dzięki zastosowaniu wszelkich norm i istniejących przepisów firma tworzy rozwiązania, aby spełnić możliwie wszystkie potrzeby klientów, dają przy tym gwarancję jakości oferowanych usług i produktów.

JAKOŚĆ I PROSTOTA W KOMPAKTOWYCH ROZMIARACH
Pulsar Plus to obecnie jedna z najbardziej wszechstronnych punktów ładowania typu Wallbox. Inteligentne ładowanie w eleganckiej obudowie w niewielkich rozmiarach to idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Co więcej, stacja ładująca posiada zintegrowany kabel ładujący typu 2.
Instalacja ładowarki również jest wyjątkowo prosta. Jednak zaleca się skorzystanie z usług wykwalifikowanego elektryka, który zamontuje stację ładowania zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz zgodnie z prawem.
Wallbox Pulsar Plus to idealne rozwiązanie do ładowania pojazdu elektrycznego we własnym dom

Zobacz więcej ogłoszeń z kategorii