Aktualne Oferty

zobacz więcej ogłoszeń

EVSE Stacja ładowania ABB Terra AC (11 kW|Typu2|5m)

Obserwuj tą kategorię!
EVSE Stacja ładowania ABB Terra AC (11 kW|Typu2|5m)
zobacz aktualne ogłoszenia

Opis

Stacja ładowania ABB Terra AC to produkt o najwyższej jakości wykonania. Liczne nagrody i certyfikaty potwierdzają klasę Wallbox’a.

-Najważniejsze zalety stacji to:
-Regulowana moc ładowania do 11 kW
-Praca w układzie 1 i 3-fazowym
-Przemyślana konstrukcja obudowy z funkcją wieszaka na kabel
-Uniwersalny przewód typu 2
-Długość przewodu 5m
-Komunikacja Bluetooth, Wi-fi, Ethernet RJ45
-Zabezpieczenie ziemnozwarciowe RCM 30mA AC, 6mA DC
-Protokół OCPP 1.6
-Dostęp do aplikacji na urządzenia mobilne
-Obsługa kart RFID – autoryzacja dostępu
-Najwyższa jakość wykonania

ABB Terra AC to Twój partner w elektromobilności. Niemiecka jakość wykonania, elegancki wygląd i nowoczesne technologie to główne zalety tej stacji ładowania typu Wallbox EVSE.

TEMPO ŁADOWANIA
Podczas gdy Ty będziesz odpoczywał po całym dniu ciężkiej pracy, stacja ładowania ABB Terra AC sprawi, że Twój pojazd będzie ładował się 5 razy szybciej niż w standardowym domowym gniazdku 230V.


BUDOWA
Lekka, naścienna konstrukcja idealnie wkomponowuje się w otoczenie. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia najwyższą jakość i komfort użytkowania. Dodatkowo obudowa wyposażona jest w diody LED za pomocą których mamy wizualny podgląd statusu Wallbox’a.

MAXYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Firma ABB to wiodący producent aparatury elektroenergetycznej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie urządzenia najwyższej klasy. Zintegrowane zabezpieczenie różnicowoprądowe typu B zapewnia maksymalne bezpieczeństwo osób i nieruchomości. Ochrona przed prądem upływu 6mA DC to nie wszystko! Dodatkowo urządzenie oferuje ochronę nadprądowa, przepięciową, spadku napięcia, doziemne i ochronę przepięciową.

AUTORYZACJA DOSTĘPU
Wallbox oferuje kontrolę dostępu, gdy jest zainstalowany w miejscu ogólnodostępnym (garaż podziemny, parking firmowy, hotel). Dzięki zastosowaniu karty RFID czy autoryzacji z poziomu aplikacji mamy pewność, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do stacji ładowania.

KONTROLA WYDATKÓW
Wbudowany licznik poboru energii pozwala zarządzać zużyciem z poziomu aplikacji i kontrolować wydatki. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pełną świadomość na temat ilości zużywanej energii na nasz samochód elektryczny.

ZDALNE POŁĄCZENIE I ZARZĄDZANIE
Wbudowane oprogramowanie pozwala połączyć się ze stacją ładowania z dowolnego miejsca na ziemi oraz konfigurować jego pracę. Technologie Bluetooth, WiFi, czy połączenie Ethernet RJ45 pozwala zarządzać zdalnie czasem i mocą ładowania.

Zdjęcia

Zobacz więcej ogłoszeń z kategorii