Aktualne Oferty

zobacz więcej ogłoszeń

Wallbox Copper SB(22kW|Typu2|Czarna)

Obserwuj tą kategorię!
Wallbox Copper SB(22kW|Typu2|Czarna)
zobacz aktualne ogłoszenia

Opis

Wallbox Copper SB to kompletna stacja ładowania samochodów elektrycznych o mocy 22 kW. Dzięki komunikacji Wi-Fi, Bluetooth i Ethernet masz zawsze kontakt z Wallbox Copper SB. Zdalny dostęp i zarządzanie oraz gwarancja bezpiecznego o niezawodnego europejskiego produktu.

Najważniejsze zalety Wallbox Copper to:
- Gniazdo typu 2
- Do 22 kW mocy ładowania (podwyższona prędkość ładowania)
- Łatwy wybór mocy ładowania: 3,7 do 22 kW
- Zintegrowany licznik energii
- Zdalne zarządzanie poprzez aplikację myWallbox
- Pełna ochrona dzięki detekcji prądów DC 6mA
- Komunikacja Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet opcja 4G
- Zdalne zarządzanie i administracja
- Elegancki wygląd
- Prosta instalacja
- Łatwy w obsłudze
- Odpowiednia dla wszystkich samochodów elektrycznych
- Europejski produkt

Wallbox Copper SB to idealna stacja ładowania samochodów elektrycznych jeżeli potrzebujesz urządzenie z gniazdem typu 2
Wallbox Copper SB zapewnia bardzo kompletny system o maksymalnej obciążalności 22 kW i możliwości automatycznego zarządzania zapisami sesji ładowania (transakcjami) za pośrednictwem wspierających usług back office. Dzięki połączeniu Wi-Fi, Bluetooth lub Ethernet masz zawsze połączenie z Wallbox Copper SB i możesz nim łatwo zarządzać za pomocą aplikacji myWallbox. Oferuje również opcje zrównoważonego obciążenia oraz szereg innych istotnych funkcji.

ZINTEGROWANE GNIAZDO
Copper SB jest wyposażony w zintegrowane gniazdo, które zapewnia maksymalną elastyczność. Ładuj samochody ze złączami typu 1 i 2 za pomocą kabla. Stacja jest dostępna z prędkością ładowania do 22 kW.

ODPOWIEDNIA DLA POŁĄCZEŃ 1-FAZOWYCH I 3-FAZOWYCH
Ta inteligentna stacja ładująca Wallbox nadaje się do ładowania samochodu maksymalnym prądem 3×32 A (22 kW), ale możesz ustawić ją na wartości od 6 A do 32 A, aby idealnie dopasować się do każdego połączenia sieciowego i różnych pojemności ładowania, czyli dowolnego samochodu elektrycznego! Wallbox Copper SB obsługuje zarówno ładowanie 1-fazowe i jak i 3-fazowe. Jednak do wykorzystania mocy większej niż 7,4 kW potrzebne będzie trójfazowe połączenie elektryczne.

OBSŁUGIWANE PRĘDKOŚCI ŁADOWANIA

Samochód elektryczny może przejechać średnio 5,5 km na 1 kWh energii zgromadzonej w akumulatorze.
Maksymalny prąd dla tej stacji ładującej wynosi 32 A z maksymalnie 3 fazami (400 V). Jeśli ten punkt ładowania jest podłączony do maksymalnej wydajności 3 faz 32 A, może dostarczać około 22 kW mocy ciągłej.
Jeśli więc samochód ładuje się z maksymalną mocą 22 kW, oznacza to, że może naładować 22 kWh (kilowatogodziny) w ciągu jednej godziny, co w przybliżeniu odpowiada zasięgowi 122 km (5,5 km x 22 kWh).
Oznacza to, że maksymalna prędkość ładowania tego punktu ładowania wynosi 122 km / h przy dystrybucji 22 kW.
Należy pamiętać, że rzeczywista prędkość ładowania zależy również od prędkości ładowania wbudowanej ładowarki sieciowej samochodu.

ZAUTOMATYZOWANE ZARZĄDZANIE TRANSAKCJAMI ŁADOWANIA

Zastosowanie protokołu OCPP w Wallbox Copper SB umożliwia zarządzanie sesjami / transakcjami ładowania z podłączonym systemem back office. Dzięki temu firmy leasingowe lub pracodawcy posiadający samochody flotowe mogą wygodnie obsługiwać ładowanie. Wallbox Copper jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców biznesowych, którzy chcą śledzić swoje działania związane z ładowaniem. Jedyne, co jest potrzebne poza zakupem i instalacją Wallbox Copper SB, to abonament u dostawcy Back office.

PORTAL MYWALLBOX
Konfiguruj, monitoruj i zarządzaj swoim Wallbox Copper SB portalu myWallbox za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub portalu internetowego. Dzięki portalowi myWallbox otrzymujesz w czasie rzeczywistym informacje o zużyciu, czasie ładowania i kosztach energii. Możesz ustawić ładowanie i zablokować (i odblokować) stację.

APLIKACJA WALLBOX NA SMARTFONY I TABLETY


Możesz przeglądać i zarządzać wszystkimi ustawieniami urządzenia z telefonu komórkowego lub tabletu za pośrednictwem aplikacji Wallbox. Funkcje aplikacji obejmują ustawianie prądu ładowania, blokowanie i odblokowywanie stacji ładowania, planowanie sesji ładowania (np. gdy cena energii jest niższa) i nie tylko. Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play.

Zdjęcia

Zobacz więcej ogłoszeń z kategorii