Seres - samochody elektryczne

Pozostałe modele (2 wersje)

Seres 3

  • Akumulator netto: 51.0 kWh
  • Przyśpieszenie 0-100 km/h: 8.9s
  • Prędkość maksymalna: 155 km/h
21.10.2023
Jeździłem tym samochodem przez ostatnie 2 dni i jestem zaskoczony - pozytywnie! Spodziewałem się, że to toporna chińska zabawka ale nie! Naprawdę jest to poprawny i całkiem wygodny SUV. Wewnątrz mamy wrażenie, że to taki Audi sprzed kilku lat. Jakość wykonania naprawdę na porządnym poziomie, nic nie trzeszczy, nie stuka, materiały są dobre jakości, fotele podgrzewane i wygodne. Z tyłu sporo miejsca - brak tunelu środkowego i dlatego wygodnie mogą podróżować 3 osoby. Pozycja za kierownicą OK - dobra widoczność, tak jak napisałem wcześniej - taki fajny SUVik. Z zewnątrz może to piękne nie jest ale bez przesady, taki neutralny design. Jazda po mieście to sama przyjemność, samochód spokojnie rusza spod świateł, zostawiając w tyle większość konkurencji. Jest zrywny, a czasami aż za bardzo, ponieważ przy mokrej nawierzchni potrafi zerwać przyczepność. Moim zdaniem, niedoceniany - dobry elektryk na miasto.
225 km
realnego zasięgu Dane techniczne

Seres 5

  • Akumulator netto: 80 kWh
  • Przyśpieszenie 0-100 km/h: 3,9 s
  • Prędkość maksymalna: 200 km/h
Ceny od 359000 zł

Informacje o Seres

Seres

Opis Seres

Seres jest chińskim producentem samochodów elektrycznych, który ma na celu rozwijanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu elektromobilności. Firma została założona w 2016 roku i jest częścią większego koncernu motoryzacyjnego, który ma silną obecność na rynku chińskim.

 

Seres koncentruje się na tworzeniu samochodów elektrycznych o wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie i konkurencyjnych pod względem cenowym. Firma oferuje zarówno samochody osobowe, jak i pojazdy użytkowe, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.

 

Seres SF5 Jest to flagowy model marki Seres. Jest to sportowy SUV o zaawansowanych osiągach i stylowym wyglądzie. Seres SF5 oferuje silnik elektryczny, który zapewnia moc i moment obrotowy, umożliwiając przyspieszenie i dynamiczną jazdę. Model ten ma duży zasięg na jednym ładowaniu i bogate wyposażenie, w tym zaawansowane systemy bezpieczeństwa i funkcje sterowania.

 

 

Seres 3 ten model to kompaktowy samochód elektryczny o nowoczesnym i miejskim charakterze. Seres 3 oferuje wszechstronne możliwości użytkowe, idealne do jazdy po mieście. Posiada również zaawansowane funkcje, takie jak systemy infotainment i inteligentne sterowanie, które zapewniają wygodę i rozrywkę podczas podróży.