Ocena ogólna

Oceń ten model Opinie (10 opinii)

Piotr

10/10
Data dodania: 29.08.2023
Model: Tesla Model S Dual Motor
Zawsze byłem fanem "prawdziwych" samochodów, takich co dają wibracje i brzmienie silnika. Elektryki? Eee, dla mnie to zawsze były jakieś zabawki, nie samochody. Ale z ciekawości wsiadłem do Tesli Model S i... co ja mogę powiedzieć... jestem totalnie zafascynowany. Po pierwsze, przyspieszenie. To jest coś niewiarygodnego. Naciskasz pedał i buuum, znika ci w głowie każdy stereotyp o elektrykach. Nie ma opóźnienia, nie ma czekania, jest moc. Po drugie, komfort. Wszystko tu jest zautomatyzowane i wydaje się przemyślane. Ekran w środku wygląda jak jakiś tablet z przyszłości, sterowanie jest intuicyjne, a foteliki jak z pierwszej klasy w samolocie. No i Autopilot. To nie jest jakiś tam zwykły asystent parkowania, to jest krok do jazdy autonomicznej. Pierwszy raz, jak to uruchomiłem to się wystraszyłem 😅, ale teraz? To jest to! Cóż, wygląda na to, że czas się przesiąść na prąd.

Opinia dodana przez Redakcję OtoEV.pl

9/10
Data dodania: 29.08.2023
Model: Tesla Model S Long Range
Mam spory sentyment do Modelu S. Mimo produkcji od 2013 roku, a właściwie nawet od 2012 w USA, zarówno wygląd jak i funkcjonalność są na bardzo dobrym poziomie. Baterie wytrzymują nawet kilkaset tysięcy przebiegu, a wygoda podróżowania jest na dobrym poziomie. Bezcenne według mnie jest darmowe ładowanie, które można spotkać w wielu Modelach S i X z okresu produkcji 2012-2017(31 marzec). Można takim autem jeździć praktycznie po całej Europie i to bez żadnych kosztów. Płacimy tylko za winiety i autostrady.

Jerzy

9/10
Data dodania: 27.08.2023
Model: Tesla Model S Long Range
Jestem bardzo zadowolony z tego modelu. Zasięg jest imponujący, a dzięki sieci Superchargerów ładowanie jest łatwe i szybkie. Autopilot i inne funkcje są intuicyjne i dodają komfortu podczas jazdy. Choć cena jest wysoka, oszczędności na paliwie i niskie koszty utrzymania rekompensują to w dłuższej perspektywie. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez AI

Data dodania: 21.08.2023
Model: Tesla Model S Plaid
Osiągi: To, co najbardziej wyróżnia Model S Plaid na tle konkurencji, to jego zdolność przyspieszania od 0 do 100 km/h w mniej niż 2 sekundy. To czyni go jednym z najszybszych seryjnych aut na świecie. Dodatkowo, jego prędkość maksymalna to około 322 km/h. Zasięg: Z jednym ładowaniem Model S Plaid może pokonać około 627 km, co jest naprawdę imponującym wynikiem w świecie samochodów elektrycznych. Technologia: Wnętrze auta charakteryzuje się olbrzymim ekranem dotykowym o przekątnej 17 cali, który służy do kontroli większości funkcji pojazdu. System Infotainment został całkowicie odświeżony, oferując bardziej intuicyjny interfejs i szybszą odpowiedź. Wygląd i wnętrze: Model S Plaid posiada nowoczesny, aerodynamiczny kształt z charakterystycznymi dla Tesli liniami. Wnętrze jest luksusowe z wykończeniami z wysokiej jakości materiałów, choć, jak wcześniej wspomniano, jego minimalistyczny design może nie przypaść do gustu każdemu
10/10
Data dodania: 12.08.2023
Model: Tesla Model S Plaid
Samochód wyrywa asfalt! Pomimo tego, że jeżdżę Teslami już kilka lat, to nie byłem przygotowany na te osiągi. Auto jest niesamowite. Nie rozumiem jak można kupować jakies Porsche za milion zł.
9/10
Data dodania: 14.07.2023
Model: Tesla Model S 85D
Jeździłem takim autem koło roku. Niesamowite przyspieszenie, ogromna moc ponad 700 koni. Jak to w Sce dużo miejsca czy to z przodu, czy z tyłu. No i bagażniki zarówno przedni jak i tylny pomieszczą niezliczoną ilość bagaży. Auto może nie jest mistrzem oszczędności ale przy tej mocy nie można mieć pretensji. W trasie spokojnie robiło koło 300 km, co mi wystarczało w zupełności. Ładowanie na Superchargerach ze względu na wiek auta i konstrukcji pakietu 85 kWh nie jest tak szybkie jak w Modelach 3 czy Y. Jednak często można znaleźć egzemplarze z roczników 2015-2016 z darmowym ładowanie a tu super duży plus.
10/10
Data dodania: 13.07.2023
Model: Tesla Model S P100D
Model S to dla mnie same zalety. Duża przestrzeń i co najważniejsze w tej wersji bateria 100 kWh. To największa bateria stosowana przez Teslę. Pozwala on na naprawdę dobre zasięgi, nawet w trasie przy jeździe autostradowej. Model S idealnie nadaje się na wyjazdy wakacyjne, co do jego funkcjonalności w mieście może być różnie. Auto jest bardzo szerokie i bardzo długie. to właściwie 5 metrowa limuzyna. Jeśli ktoś głównie porusza się po mieście lepiej rozważyć zakup Modelu 3. Jednak na trasy Model S to znakomity wybór.

MAX

Data dodania: 09.07.2023
Model: Tesla Model S Long Range
Najlepszy zasięg jeśli chodzi o Tesle

Mario

Data dodania: 02.07.2023
Model: Tesla Model S 90D
Model S ma wiele zalet i niewiele wad. Zrobiłem tą wersją ponad 6500 km jadąc do Prowansji we Francji i z powrotem. Auto mega wygodne. 5 metrow długości. Komfortowa jazda szczególnie po autostradzie. Wersja 90D zapewnia dobry zasięg i dość szybkie ładowanie. Starsze modele ładują się mocą do 150 kW a późniejsze 180 kW. Auto mega pojemne. Ogromne bagażniki zarówno z przodu jak i tu szczególnie duże z tyłu. Ogrom miejsca i dobra aerodynamika czynią z tego modelu idealne auto w dalekie trasy. Wersja którą jechałem miała adapter CCS, więc można było ładować Tesle na każdej stacji wyposażonej w to złącze. Dla mnie super auto!

Kamil

Data dodania: 28.05.2023
Model: Tesla Model S P85D
Stara ale jara

Pozostałe modele Tesla Wszystkie modele