Zyskaj przewagę nad konkurencją z ND Group. Firma właśnie uruchomiła w Sandomierzu swoją pierwszą w Polsce stację ładowania

Historia firmy ND Group rozpoczęła się pod koniec lat 90. na Ukrainie, gdzie stacje benzynowe były dość proste i brakowało w nich podstawowych udogodnień. ND Group rozpoczęła swoją działalność od automatyzacji tych systemów; jej pierwszym dużym krokiem było przekształcenie mechanicznych dystrybutorów paliwa w elektroniczne. Jak na ówczesne standardy, była to prawdziwa rewolucja. Jednak firma nie zamierza spocząć na laurach, lecz chce uczestniczyć w kolejnym przełomie. Widzi pilną potrzebę rozwoju mobilności elektrycznej, której kluczowym elementem są stacje ładowania.
Zyskaj przewagę nad konkurencją z ND Group. Firma właśnie uruchomiła w Sandomierzu swoją pierwszą w Polsce stację ładowania - zdjęcie główne
Data publikacji: 2024-06-25

Miłosz

Data dodania: 2024-06-25

Górski Pałacyk Noclegi


Bogate doświadczenie


W 2002 roku ND Group zaprojektowała i opracowała swoją pierwszą kasę fiskalną opartą na drukarce Citizen. Dwa lata później wprowadziła na rynek pierwsze zintegrowane rozwiązanie oparte na POS-terminalu IBM. Kolejnym ważnym krokiem była fuzja z firmą Wiatech w 2008 roku, co umożliwiło wprowadzenie nowej generacji urządzeń kontrolno-pomiarowych, takich jak ultradźwiękowy przepływomierz sygnalizujący poziom cieczy (UUS).


W obliczu rosnących problemów środowiskowych i globalnego dążenia do zrównoważonego rozwoju ND Group skoncentrowała się na elektromobilności. Tendencja do korzystania z samochodów elektrycznych rośnie, a wraz z nią wzrasta potrzeba rozwoju infrastruktury ładowania. Dlatego zespół ND Group od kilku lat intensywnie pracuje nad udoskonalaniem zarówno komercyjnych, jak i domowych ładowarek.


Pierwsza w Polsce stacja ładowania od ND Group już działa


Na początku czerwca w Sandomierzu, przy ul. ul. Krakowskiej 36D,  ND Group otworzyła swoją pierwszą w Polsce stację ładowania samochodów elektrycznych. Stacja jest wyjątkowa, bo zasilana w 100 procentach z energii odnawialnej, dzięki zainstalowaniu około 200 kW fotowoltaiki oraz magazynowi energii o pojemności 160 kWh.
O nowo uruchomionej stacji ładowania opowiada Sergiusz Baczyński, przedstawiciel ND Group :

Na terenie stacji, oprócz ładowarki, znajdują się również hotel, myjka oraz wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Z tego względu jest to idealne miejsce dla podróżnych poszukujących chwili wytchnienia i chcących naładować „elektryka”.


ND Group zaprasza do współpracy


ND Group zaprasza do zakupu i korzystania z ich stacji ładowania o różnych mocach – od 40 kW aż do 520 kW. Firma jest gotowa współpracować z partnerami chcącymi rozwijać infrastrukturę ładowania samochodów elektrycznych. To korzystna dla środowiska i portfela inwestycja na lata. Elektromobilność rozwija się dynamicznie, a ND Group jest właśnie po to, aby pomóc partnerom zyskać przewagę nad konkurencją i otworzyć ich na nowe możliwości.


Centra handlowe i biznesowe, supermarkety, siłownie, hotele, uczelnie oraz parkingi przy teatrach i kinach to doskonałe miejsca dla stacji ładowania – skontaktuj się z ND Group i dodaj nowe punkty do mapy punktów ładowania.

[materiał promocyjny]

Galeria zdjęć

Komentarze

0/10

Autor

Miłosz

Od kilku lat tworzę treści dla mediów online i tradycyjnych. Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem od pracy w lokalnym, miejskim portalu internetowym. Dziś piszę m.in. dla Bezprawnika.pl, Biotechnologii.pl i News4Media. Wolny czas spędzam na przeglądaniu YouTubea w poszukiwaniu ciekawostek zarówno o świecie dawnym, jak i współczesnym. Chętnie sięgam również po dobrą książkę – tak kryminał, jak i literaturę faktu.

Zobacz również

Stacja ładowania ND Group

Sandomierz, ul. Krakowska 36D pokaż na mapie
kategorie: stacje ładowania
Punkt ładowania znajduje się na stacji Circle K przy samym zamku królewskim. Obok stacji znajduje się myjnia samochodowa a także hotel i restauracja. Operatorem stacji jest ElocityCena 2,20 zł / kWhTo pierwsza stacja w Polsce postawiona przez ND