Stacje ładowania Lidl. Mapa i cennik ładowania (60 ładowarek)

Sieć handlowa LIDL od dłuższego czasu, bez większego rozgłosu, inwestuje w rozwój elektromobilności w Polsce. Pierwsze stacje ładowania powstały przy sklepach LIDL w Warszawie już kilka lat temu. Obecnie sieć to prawie 60 punktów w całej Polsce.
Stacja ładowania LIDL w Świdniku
Data publikacji: 2023-11-20 Stacja ładowania LIDL w Świdniku
~Janek - jest tak dlatego, że nie ma nigdzie ... 05.03.2024
Kamil

Kamil

Data dodania: 2023-11-20
Mapa stacji ładowania LIDL
 
Przygotowaliśmy dla Was mapkę ze wszystkimi ładowarkami, które znajdują się przy sklepach Lidla. Ładowanie jest bezpłatne i nie wymaga żadnej autoryzacji. Po prostu podjeżdżamy pod stację, wpinamy się  wybieramy na stacji odpowiedni przycisk. 
 
Moc stacji różni się w zależności od lokalizacji. My ładowaliśmy się bez problemu z mocą 60kW ale wiemy, że w niektórych lokalizacjach moc jest ograniczona do 20-30 kW. Większość stacji jest wyposażona w złącze CCS i CHAdeMO, chociaż pojedyncze stacja posiadają tylko ładowanie AC.

Cena ładowania na stacjach Lidl
Ładowanie jest obecnie bezpłatne. Należy tylko pamiętać, że limit ładowania to 1 godzina i po tym czasie ładowanie zostanie przerwane. Bezpłatne stacje ładowania oferuje również sieć handlowa Kaufland.

Galeria zdjęć

Komentarze (2)

0/10
  • miox
    odpowiedz

    ~Janek - jest tak dlatego, że nie ma nigdzie przy automacie informacji o godzinnym cyklu ładowania. Z kolei np. w kauflandzie aplikacja "kaufland" pokazuje przy niektórych autach, że wciąż się ładują po godzinie. Także już wiesz na kogo się wkurzać. :/

  • odpowiedz

    Ja tam w Lidlu się kilka razy już ładowałem za darmochę i oby to zostało jak najdłużej. I nawet zakupy zrobiłem, tylko wkurza mnie jak ktoś zostawia samochód na 3 godziny i stoi już naładowany i blokuje miejsce!!!

Autor

Kamil

Kamil

Samochodami elektrycznymi jeździ od 2016 roku i w tym czasie żaden mu się nie spalił, ani razu nie zabrakło mu prądu na trasie. Może właśnie dlatego założył serwis otoev.pl, aby inni też nie mieli obaw przed zakupem samochodu elektrycznego. Przez wiele lat związany z branża internetową, właściciel kilku firm, obserwator i użytkownik nowych technologii

Ostatnie komentarze