Stacje ładowania Lidl. Mapa i cennik ładowania (60 ładowarek)

Sieć handlowa LIDL od dłuższego czasu, bez większego rozgłosu, inwestuje w rozwój elektromobilności w Polsce. Pierwsze stacje ładowania powstały przy sklepach LIDL w Warszawie już kilka lat temu. Obecnie sieć to prawie 60 punktów w całej Polsce.
Data publikacji: 2023-11-20 Stacja ładowania LIDL w Świdniku
Kamil

Kamil

Data dodania: 2023-11-20
Mapa stacji ładowania LIDL
 
Przygotowaliśmy dla Was mapkę ze wszystkimi ładowarkami, które znajdują się przy sklepach Lidla. Ładowanie jest bezpłatne i nie wymaga żadnej autoryzacji. Po prostu podjeżdżamy pod stację, wpinamy się  wybieramy na stacji odpowiedni przycisk. 
 
Moc stacji różni się w zależności od lokalizacji. My ładowaliśmy się bez problemu z mocą 60kW ale wiemy, że w niektórych lokalizacjach moc jest ograniczona do 20-30 kW. Większość stacji jest wyposażona w złącze CCS i CHAdeMO, chociaż pojedyncze stacja posiadają tylko ładowanie AC.

Cena ładowania na stacjach Lidl
Ładowanie jest obecnie bezpłatne. Należy tylko pamiętać, że limit ładowania to 1 godzina i po tym czasie ładowanie zostanie przerwane. Bezpłatne stacje ładowania oferuje również sieć handlowa Kaufland.

Galeria zdjęć

Komentarze (1)

  • odpowiedz

    Ja tam w Lidlu się kilka razy już ładowałem za darmochę i oby to zostało jak najdłużej. I nawet zakupy zrobiłem, tylko wkurza mnie jak ktoś zostawia samochód na 3 godziny i stoi już naładowany i blokuje miejsce!!!