Firma o nazwie Space Campers wprowadziła na rynek przyczepę kempingową o wartości 24 000 USD dla Tesli Cybertruck. Jest to jedna z kilku firm, które już opracowują akcesoria do elektrycznego pickupa, mimo że nie ma go jeszcze na rynku. Na razie wszyscy czekamy na ten bardzo nietypowy model Tesli. Jest on zupełnie innym pojazdem od tych które znamy dziś, a nawet zupełnie innym niż dotychczasowe pojazdy Tesli.

Dlaczego więc nie zrobić z Cybertrucka kampera. To bardzo ceniona forma spędzania wolnego czasu, szczególnie w USA, gdzie całe rodziny podróżują po parkach narodowych czy wypoczywają nad amerykańskimi jeziorami. Opcja rozbudowy wydaje się bardzo ciekawa. Zabudowa jest przemyślana i funkcjonalna. Mamy mnóstwo dodatków, prawie jak w tradycyjnym kamperze. Oczywiście nie będzie tak komfortowo, ale jest na pewno funkcjonalnie i bardzo ciekawie.
Wszystko dokładnie można obejrzeć na poniższym filmie opublikowanym przez pomysłodawcę i twórcę pomysłu, czyli firmę Space Campers.

Pomysł naprawdę godny uwagi i jeśli tylko wykonanie będzie na wysokim poziomie, zapewne znajdą się klienci na tego typu rozwiązania, szczególnie w USA. Trochę gorzej może być w Europie i Polsce, ale na razie zaczekajmy jak Cybertruck do nas dotrze, a właściwie kiedy dotrze. Potem będziemy zastanawiać się jak przerabiać go na kamper i za ile.

Jedno jest pewne. Podróż takim pancernym i wytrzymałym kamperem na pewno będzie bezpieczna, nawet na amerykańskich bezdrożach. Nie straszne będą nawet dzikie zwierzęta które można często spotkać w północnoamerykańskich parkach narodowych...

Źródło: Electrek.co