Ilość rezerwacji Tesli Cybertruck zadziwia. Firma może być spokojna o zbyt

Tesla odpoczątku istnienia zadziwiała swoimi produktami. Były inne niż to co mają w ofercie konkurenci. jeśli zaś chodzi o Model Cybertruck, to nie ma na świecie nic nawet zbliżonego, do tego nietypowego stalowego potwora.
Ilość rezerwacji Tesli Cybertruck zadziwia. Firma może być spokojna o zbyt - zdjęcie główne
Data publikacji: 2024-02-24
Pier.nie o szopenie ;). Wpłacasz zaliczkę 250 ... 25.02.2024
Mario

Mario

Data dodania: 2024-02-24

Tesla Cybertruck z niesamowitą ilością rezerwacji.

To, że największa jak dotąd Tesla, czyli Cybertruck, będzie cieszyć się ogromnym powodzeniem, wiadomo było praktycznie od dnia prezentacji w 2019 roku.
Cybertruck zbierał różne opinie. Był wyśmiewany a z drugiej strony podziwiany, no i chyba przez wszystkie strony konfliktu, czyli zarówno zwolenników jak i przeciwników oczekiwany, aby zobaczyć jakim naprawdę jest autem.

Cybertruck to naprawdę wielkie elektryczne auto, na żywo robiące niesamowite wrażenie.


Dziś, kiedy pierwsze dostawy trafiły już do klientów wiadomo, że Tesla Cybertruck cieszy się ogromnym powodzeniem na wszystkich rynkach, na których jest dostępna. Czyli jak dotąd na rynku USA oraz kanadyjskim.

Według najnowszych danych zamówienia na ten model przekroczyły 2,5 miliona.
Tak, aż tyle ludzi czeka na to, aby zasiadać za kierownicą swojego Cybertrucka.


Choć opinie na jego temat są naprawdę różne. Od zachwytów po ciężką krytykę. 

Za to, że się powoli ładuje. Za to, że ma zbyt krótki zasięg. Za to, że zużywa zbyt dużo energii na 100 km. 

Za to wreszcie, że aby mieć większy zasięg, trzeba dokupić jakiś śmieszny dodatkowy akumulator, który montujemy na „pace” naszego pickupa, co zabiera nam sporo miejsca w przestrzeni bagażowej.


Cóż, ile osób tyle opinii. Jednak faktem jest, że zainwestowanie tym modelem Tesli jest przeogromne a konkurencja może co najwyżej pomarzyć o takiej ilości rezerwacji na swoje modele elektryków.
Tak to wygląda na dziś, mimo jak wspomniałem wyżej, dużej ilości krytyki, jaka się wylała na to auto po pierwszej fali dostarczeń.


2,5 miliona to liczba tak duża, że zamawiając dziś auto dostaniemy je za ładnych kilka lat.
Przewidywana data to czerwiec 2026 roku. Jeśli taką datę podaje strona Tesli, oznacza to, że firma zamierza mocno przyspieszyć z produkcją Cybertrucka. Obecnie celem jest 250 tysięcy egzemplarzy (rocznie), co firma ma osiągnąć w przyszłym roku. Jednak w takim tempie raczej marnie widzę termin środek roku 2026 jako datę dostawy. 

Choć Tesla zadziwiała swoich odbiorców już nie raz. Niestety zarówno pozytywnie jak i negatywnie.
Jak będzie w przypadku Cybertrucka? Wszystko okaże się i to już niedługo. W końcu czas tak szybko leci, że zanim się spostrzeżemy będzie połowa 2026 roku…

Komentarze (1)

0/10
  • Burton
    odpowiedz

    Pier.nie o szopenie ;). Wpłacasz zaliczkę 250 dolcy i już masz cybertrucka zarezerwowanego. Ale to nic, zaliczka jest full zwrotna w dowolnym momencie. Byłem w styczniu w Stanach w centrum handlowym, patrzę ... butik Tesli (powaga, normalnie w środku galerie jak inne butiki) :). Nie dość, że żeby wejść, to musisz oddać swoje dane (mail, itp.) Potem w środku, światło delikatnie mówiąc, przyćmione ;). A na dokładkę, samochód odgrodzony taśmą, tak że nie dość, że nie dotkniesz, to jeszcze nawet do środka nie wsiądziesz. Ale oczywiście zamówić możesz. Kumpel zamówił ... z komórki (jak wracaliśmy, bo ja prowadziłem). Termin, koniec roku. Ciekawe co to będzie i czy będzie.

Autor

Mario

Mario

Wielbiciel nowych technologii. Szczególnie interesuje się Teslą czy SpaceX, oraz innymi firmami związanymi z Elonem Muskiem. Pisze i publikuje artykuły i posty głównie na łamach TeslaKlubPolska, a także dla serwisu otoev.pl Współpracuje bezpośrednio z Teslą, starając się przybliżyć i pokazać te właśnie auta elektryczne z jak najlepszej strony. Uświadamia i szkoli w zakresie elektromobilności.

NOWOŚĆ! Realne raporty użytkowników Tesla

Ostatnie komentarze

Tesla Cybertruck

Dane techniczne:

Oceń model
Przyspieszenie 0-100 km/h
2,7s
Prędkość maksymalna
209 km/h
Zasięg oficjalny (WLTP)
Wszystkie dane Tesla Cybertruck

Ostatnie pytania Zadaj pytanie

Modele producenta Tesla