Musk chwali nowego Cybertrucka...

Fot. Jessica Kirsh  Shutterstock.com
Data publikacji: 2023-02-01 Fot. Jessica Kirsh Shutterstock.com
Mario

Mario

Data dodania: 2023-02-01

Tesla Cybertruck, czyli elektryczny pickup od Tesli, w końcu jest w końcowej fazie i lada moment zacznie być produkowany.

Wersję produkcyjną BETA auta, testował sam Elon Musk, który był zachwycony nową konstrukcją firmy.

Niedawny komentarz Muska na temat Cybertrucka pojawił się jako odpowiedź na post na Twitterze od użytkownika, który zauważył, że całkowicie elektryczny pickup będzie jego głównym autem, kiedy już je odbierze. Musk napisał, że Cybertruck jest rzeczywiście wart czekania. „Właśnie przeglądałem produkcyjną wersję beta Cybertrucka. To niesamowite” – napisał Musk na Twitterze. 

Jak więc widać, sam wódz jest pod wrażeniem auta. Co oznacza że samochód naprawdę może być wyjątkowym pojazdem elektrycznym. Po wszystkich oficjalnych i nieoficjalnym komunikatach i przeciekach, wyłania nam się pojazd iście kosmiczny. Z dużym zasięgiem, ogromną mocą, niezniszczalną karoserią oraz niebijącymi się szybami, które tak naprawdę szybami nie są.

Cała ta technologia obudowy high-tech, łączy ze sobą również hardware na najwyższym i niespotykanym obecnie poziomie. Jednostka centralna czwartej generacji z olbrzymią mocą obliczeniową, zostawia w tyle wszystko, co jest obecne na rynku dziś i jest zamontowane w pojazdach konkurencji.

Wpływ Cybertrucka na finanse firmy...

Musk zauważył również że Cybertruck choć jego produkcja rozpocznie się latem tego roku, nie wniesie zbyt dużo do ogólnego bilansu finansowego firmy za 2023 rok. Elon zaznaczył, że masowa produkcja na dużą skalę to zapewne domena dopiero przyszłego 2024 roku, i za ten właśnie rok można będzie brać pod uwagę wkład tego modelu w zarobki firmy. Sternik Tesli obawia się, że wzrost produkcji będzie w tym (2023) roku bardzo powolny i nie obędzie się bez problemów. Można przyjąć, że wie o czym mówi, bo identyczną sytuację mieliśmy z Modelem 3 czy Y, kiedy firma rozpoczynała ich produkcję na szeroką skalę. Na samym początku szło opornie i z problemami, które były stopniowo eliminowane. Dopiero po co najmniej kilku pierwszych miesiącach produkcji osiągano zadowalający poziom, zarówno ilościowy jak i jakościowy...

Źródło: Teslarati.com

Komentarze

0/10

Autor

Mario

Mario

Wielbiciel nowych technologii. Szczególnie interesuje się Teslą czy SpaceX, oraz innymi firmami związanymi z Elonem Muskiem. Pisze i publikuje artykuły i posty głównie na łamach TeslaKlubPolska, a także dla serwisu otoev.pl Współpracuje bezpośrednio z Teslą, starając się przybliżyć i pokazać te właśnie auta elektryczne z jak najlepszej strony. Uświadamia i szkoli w zakresie elektromobilności.

NOWOŚĆ! Realne raporty użytkowników Tesla

Opinie użytkowników Tesla Cybertruck CyberBestia Oceń ten model

10/10

Ocena ogólna

Opinie:

Data dodania: 16.10.2023
Pojazd pod każdym względem wybiegający w przyszłość…to coś więcej niż samochód.

Max

Data dodania: 07.08.2023
Podoba mi się, dlatego że jest terenowy i elektryczny

Ostatnie komentarze

Tesla Cybertruck CyberBestia

Dane techniczne:

Oceń model
Maksymalna szybkość ładowania AC (min)
Maksymalna szybkość ładowania DC (min)
Rozpoczęcie produkcji

Ostatnie pytania Zadaj pytanie

Materiały Użytkowników

Wypadek trzech Tesli

Trzy rozwalone Tesle
Andrzej

W Klubie OtoEV.pl od 1 roku

Modele producenta Tesla