Noc pod gwiazdami. Weź udział w wyjątkowym święcie fanów Tesli

Spędź noc w swoim prywatnym hotelu Tesla z włączonym trybem obozu! Wybierz własną lokalizację lub dołącz do wydarzenia ze znajomymi w swoim kraju. To doskonała okazja, aby połączyć siły z innymi właścicielami Tesli i cieszyć się nocą pod gwiazdami.
Fot. Sue Thatcher / Shutterstock.com
Data publikacji: 2024-06-14 Fot. Sue Thatcher / Shutterstock.com

Miłosz

Data dodania: 2024-06-14

Górski Pałacyk Noclegi

Wydarzenie nieograniczone układem geograficznym odbędzie się już w najbliższy weekend, 15–16 czerwca 2024 roku.


Globalne święto


– Mam marzenie – aby ludzie korzystający z Tesli na całym świecie mogli zebrać się razem na kempingu i cieszyć się swoją Teslą z klubami, przyjaciółmi, rodziną lub po prostu gwiazdami pod niebem – mówi Kirsi Immonen, założycielka Tesla Owners Camper Day i prezes Tesla Owners Finland.


Wszystko zaczęło się w styczniu 2019 roku w Finlandii, kiedy Kirsi wpadła na (trochę szalony) pomysł, aby zaprosić ludzi do spania w swoich Teslach (i innych pojazdach elektrycznych) w Helsinkach. Tak zorganizowano pierwsze wydarzenie wokół tej koncepcji.


Od tamtej pory wydarzenie rozwija się każdego roku coraz bardziej. Obecnie właściciele Tesli na całym świecie, w Europie, USA, Japonii i Australii, cieszą się wspólnie różnymi ekscytującymi wydarzeniami tego samego dnia. „Witamy ponownie w tym roku!” – mówi Kirsi Immonen.


Przyłącz się!


Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Ciesz się wyjątkową atmosferą, poznaj nowych ludzi i spędź niezapomnianą noc w prywatnym hotelu od Tesli już w najbliższy weekend, 15–16 czerwca. Swoim przeżyciem możesz podzielić się w mediach społecznościowych. Być może w ten sposób zachęcisz do tak niekonwencjonalnej rozrywki również innych „teslomaniaków”.


W Polsce społeczność „teslomaniaków” sukcesywnie zwiększa się z roku na rok, choć jeszcze kilka lat temu nic nie zapowiadało, że aż tak się rozrośnie. Tylko w ubiegłym roku Tesla sprzedała w Polsce kilka tysięcy nowych aut, wynika z Polish EV Outlook. Szczególną popularnością cieszyła się w 2023 roku Tesla Model Y (sprzedana w blisko 2,5 tys. egzemplarzy). Najmniej chętnie Polacy kupowali Teslę Model X (112 sztuk).

Komentarze

0/10

Autor

Miłosz

Od kilku lat tworzę treści dla mediów online i tradycyjnych. Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem od pracy w lokalnym, miejskim portalu internetowym. Dziś piszę m.in. dla Bezprawnika.pl, Biotechnologii.pl i News4Media. Wolny czas spędzam na przeglądaniu YouTubea w poszukiwaniu ciekawostek zarówno o świecie dawnym, jak i współczesnym. Chętnie sięgam również po dobrą książkę – tak kryminał, jak i literaturę faktu.

NOWOŚĆ! Realne raporty użytkowników Tesla Dodaj swój zasięg

Tesla Model 3 Standard Range Plus LFP

Dane techniczne:

Oceń model
Przyspieszenie 0-100 km/h
5.6s
Prędkość maksymalna
225 km/h
Zasięg oficjalny (WLTP)
431 km

Ostatnie pytania Zadaj pytanie

Materiały Użytkowników

Modele producenta Tesla