Piękny Model S, to kolejna nasza propozycja sprzedażowa, sygnowana przez TeslaKlubPolska. Rocznik auta to 2016, jest bardzo zadbane i nie sprawia żadnych problemów technicznych. W pełni przekonwertowane na wersję europejską, gdyż pochodzi z rynku amerykańskiego.

Nie było rozbite, na całości samochodu znajdziemy oryginalny lakier, a jedynym elementem który był wymieniony jest prawa felga przedniego koła, oraz wahacz. Auto po serwisie, zbieżności, którego wynik zadziwił nawet diagnostę. Okazało się że udało się ustawić zbieżność na tak zwane zero, czyli bez jakichkolwiek odchyleń, które to spotykane są nawet w nowych fabrycznych samochodach.

Przebieg auta jest niewielki, 48 000 km, to prawdziwe nic dla Modelu S. Dodatkowo bateria 70 kWh, której napięcie znamionowe jest niższe niż przy większych pakietach, daje jej lepszą żywotność i większą trwałość. Auto piękne i praktyczne, przy oszczędnej jeździe może pokonać w trasie nawet 300 km. Od początku było bardzo czysto utrzymane, więc wewnątrz wygląda praktycznie jak nowe. Piękne jasne skóry, obszerne wnętrze i co najważniejsze Free supercharging, czyli opcja bezpłatnego dożywotniego ładowania na stacjach Supercharger Tesli, w całej Europie.

Rocznik 2016, przebieg 48 000 km, Bateria 70 kWh, Free Supercharging, CENA 176 900 zł - do negocjacji.