Tesla zapowiedziała wielką modernizację i to zupełnie za darmo

Tesla ogłosiła modernizację napędu elektrycznego w swoim najnowszym modelu Cybertruck poprzez wprowadzenie bardziej wydajnego i niezawodnego silnika. W ramach tej inicjatywy już skontaktowała się z pierwszymi właścicielami Cybertrucków i poinformowała ich o planowanej wymianie układu napędowego.
Fot. Jure Divich / Shutterstock.com
Data publikacji: 2024-07-09 Fot. Jure Divich / Shutterstock.com

Miłosz

Data dodania: 2024-07-09

Górski Pałacyk Noclegi

Co ciekawe, właściciele nie wydadzą na to ani dolara. Wymiana odbędzie się bezpłatnie podczas kolejnej wizyty serwisowej.


Czas na ulepszenia


Tesla zapewnia, że obecny napęd nie jest niebezpieczny dla użytkowników, jednak nowa wersja jest bardziej zaawansowana technologicznie i zoptymalizowana.


Ten producent, w przeciwieństwie do innych, wprowadza zmiany w momencie, gdy są one gotowe do zastosowania, a nie na początku nowego roku modelowego. Takie podejście umożliwia firmie wprowadzanie ulepszeń na bieżąco i jest częścią promowanej przez Teslę strategii ciągłego doskonalenia samochodów.


Opinie i spekulacje


Zmiany mogą wynikać z potrzeby optymalizacji, którą Tesla dostrzegła w wyniku analiz pierwszych modeli Cybertrucka. Istnieją spekulacje, że może to być początek większego programu modernizacji: być może firma wykryła problem z obecnym układem napędowym, jednak nie chce się do tego przyznać. Tyle z jednej strony. Z drugiej, Tesla jest znana z tego, że uruchamia swoje pojazdy często niekompletne i modernizuje je już po premierze w odpowiedzi na potrzeby rynku.


Co dalej?


W najbliższych tygodniach powinniśmy dowiedzieć się więcej, gdyż właściciele będą sukcesywnie otrzymywać nowe jednostki napędowe podczas wizyt serwisowych. Proces wymiany będzie monitorowany i raportowany, co pozwoli na bieżąco śledzić postępy.


Ostatecznie, najważniejszym celem Tesli jest zapewnienie swoim klientom pojazdów najwyższej jakości, a nowy silnik w Cybertrucku jest tego doskonałym przykładem. Ostatecznym celem Tesli jest zapewnienie, że wszystkie pojazdy zostaną zaktualizowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i wydajności.

Komentarze

0/10

Autor

Miłosz

Od kilku lat tworzę treści dla mediów online i tradycyjnych. Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem od pracy w lokalnym, miejskim portalu internetowym. Dziś piszę m.in. dla Bezprawnika.pl, Biotechnologii.pl i News4Media. Wolny czas spędzam na przeglądaniu YouTubea w poszukiwaniu ciekawostek zarówno o świecie dawnym, jak i współczesnym. Chętnie sięgam również po dobrą książkę – tak kryminał, jak i literaturę faktu.

NOWOŚĆ! Realne raporty użytkowników Tesla Dodaj swój zasięg

Tesla Cybertruck

Dane techniczne:

Oceń model
Przyspieszenie 0-100 km/h
2,7s
Prędkość maksymalna
209 km/h
Zasięg oficjalny (WLTP)
Wszystkie dane Tesla Cybertruck

Ostatnie pytania Zadaj pytanie

Modele producenta Tesla