Monachium stało się światowym centrum zielonej energii. Trwa Intersolar Europe

Monachium, a dokładniej centrum wystawowe Messe München w Niemczech, jest teraz światowym centrum zielonej energii z uwagi na to, że gości targi Intersolar Europe. To jedno z większych wydarzeń dla branży fotowoltaicznej. W tegorocznej edycji swoje najnowsze produkty ma prezentować około 1500 wystawców.
Fot. Anton Gvozdikov / Shutterstock.com
Data publikacji: 2024-06-20 Fot. Anton Gvozdikov / Shutterstock.com

Miłosz

Data dodania: 2024-06-20

Górski Pałacyk Noclegi

Intersolar Europe to prawdziwa uczta dla entuzjastów OZE. 


Co czeka uczestników?


Odwiedzający mają okazję zapoznać się z najnowszymi innowacjami w dziedzinie energii słonecznej, elektromobilności oraz zrównoważonej energii.


Na targach nie brakuje rozwiązań z zakresu wytwarzania energii elektrycznej, zarządzania energią, magazynowania jej oraz z obszaru infrastruktury dla pojazdów elektrycznych. To wydarzenie jest wydarzeniem must-see dla wszystkich zainteresowanych przyszłością zielonej energii!


Spotkania wypełnione wiedzą


Konferencje Intersolar w dniach 18-19 czerwca i targi w dniach 19-21 czerwca to dla organizatorów doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z czołowymi ekspertami branży energetycznej. 


Tematy dyskusji obejmują:

  • wyzwania stojące przed światem energetyki odnawialnej, 
  • decentralizację, 
  • cyfryzację,
  • najnowsze technologie ładowania samochodów elektrycznych.

Praktyczne informacje


Jeśli planujesz przyjechać na targi autem elektrycznym, to mamy dobrą wiadomość: parking kosztuje jedynie 12 euro, a ładowanie jest darmowe przy wejściu do Power to Drive. Dokładne współrzędne parkingu z kilkudziesięcioma ładowarkami AC to: 48.1350881, 11.7062005. Nie przegap tej okazji do nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy na temat przyszłości energii słonecznej i nie tylko!


W skrócie, Intersolar Europe to kluczowe wydarzenie dla każdego, kto chce być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży odnawialnych źródeł energii. Spotkaj się z ekspertami, zobacz najnowsze innowacje i dołącz do ludzi, którzy podzielają twoją pasję do zielonej energii.

Komentarze

0/10

Autor

Miłosz

Od kilku lat tworzę treści dla mediów online i tradycyjnych. Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem od pracy w lokalnym, miejskim portalu internetowym. Dziś piszę m.in. dla Bezprawnika.pl, Biotechnologii.pl i News4Media. Wolny czas spędzam na przeglądaniu YouTubea w poszukiwaniu ciekawostek zarówno o świecie dawnym, jak i współczesnym. Chętnie sięgam również po dobrą książkę – tak kryminał, jak i literaturę faktu.